Новини > «Індичка» крокує в ногу з часом.

«Індичка» крокує в ногу з часом.

13.09.2017
[:ua]

«Індичка» ТОВ ніколи не зупиняється на досягнутому. Позаду вже чималий шлях, котрим пройшла наша компанія. Це і участь у багатьох виставках та конференціях, це і отримання сертифікату безпеки харчових продуктів FSSC 22000, а також багато іншого.

Нашу продукцію вже високо оцінили в Німеччині, Нідерландах, Лівані та Беніні, а також предметний інтерес проявляють клієнти з Франції, Іспанії, Бельгії, Данії, Греції, країн Близького Сходу і Африки. Ми впевнено рухаємося в бік розширення географії міжнародної кооперації.

Для того, аби ознайомити Вас з усіма новинами, що стосуються нашого підприємства ми розпочинаємо новинний марафон приурочений до 7 дня народження нашої компанії. Дізнавайтесь чим жила Індичка останній час, які події відбулась за участю нашого підприємства, а також вашій увазі ми представимо багато смачних та водночас простих рецептів, що дозволять в повній мірі насолодитись смачним та корисним м’ясом індички. Отже, починаємо!

Ми отримали Єврономер!

Однією з найголовніших подій за минулий час стало те, що ми отримали Єврономер. ТОВ «Індичка» успішно пройшла перевірку спеціальної комісії з Євросоюзу та наказом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів №357 від 26 травня 2017 року підприємству ТОВ «Індичка» присвоєний Єврономер, а також наше підприємство внесене в реєстр затверджених експортерів України, що мають право постачати свою продукцію в країни Євросоюзу. Затвердження нашої компанії як експортера засвідчує високу якість продукції, що ми виробляємо.

a-UA-18-15-23-II-SH-CP;V-MM-MP-MSM реєстраційний номер затвердженої експортної потужності.

[:]