Виробництво

Ми компанія, яка успішно застосовує

європейський досвід, українську працьовитість

і новітні технології виробництва

Всі технологічні процеси в компанії «Індичка» виконуються лише в закритих режимах, з дотриманням всіх ветеринарних і санітарно-гігієнічних норм.

Принципи виробництва

Більшість виробничих процесів з виробництва м’яса індика на підприємстві автоматизовано. Забійний цех оснащений високотехнологічною лінією з автоматичним зняттям пера, патрання і подальшим охолодженням м’яса індички.

Наявність власного автотранспортного підрозділу дозволяє вчасно і в необхідний термін доставляти продукцію компанії «Індичка» споживачам і партнерам по всій території України. Всі наші автомобілі оснащені сучасним холодильним обладнанням і датчиками температурного режиму, які дозволяють контролювати збереження продукції до складу замовника.

Ми працюємо згідно з концепцією бережливого ставлення до природних ресурсів.
Підприємство використовуємо відходи від вирощування індички у якості добрива для власних полів, що дозволяє збільшити врожайність зернових культур. Такі добрива покращують фізичні властивості і структуру ґрунту, повітряний і водний режими, збагачують ґрунт легкорозчинними поживними речовини. Це позитивно впливає на стан полів і взагалі на екологічне становище території.

На підприємстві впроваджена повністю автоматизована і незалежна подача води і електроенергії, що дозволяє керувати процесами споживання та економити використання ресурсів.

Сертифікація продукції за ISO 9001: 2008 «Система менеджменту якості», FSSC 22000 «Система менеджменту безпеки харчових продуктів» свідчить про беззаперечні гарантії для споживачів у тому, що продукція компанії «Індичка» є продукцією преміум класу.
Завдяки інтенсивному розвитку та розширенню виробництва. підприємство щорічно збільшує обсяг продукції, що випускається. На сьогоднішній день, компанія «Індичка» виробляє широкий асортимент напівфабрикатів і субпродуктів з м’яса індички, якість яких відповідає світовим стандартам.

Сучасні технологічні лінії і пакувальні рішення дозволяють зберігати корисні властивості м'яса індички найвищої якості до 8 діб в вакуумній упаковці та до 10 діб в газовій без використання штучних консервантів. Сімейна упаковка і моноблоки для оптових покупців дозволяють економічно і зручно зберігати всі корисні властивості продуктів з м’яса індички.

На підприємстві впроваджено автоматичний та комп'ютеризований контроль температурного і кліматичного режиму. Це дозволяє в кінцевому підсумку нашим покупцям вибирати виключно високоякісну продукцію.

Завдяки турботі про індиків, використанню сучасних технологій упаковки та доставки готової продукції, а також професіоналізму кращих фахівців ТОВ «Індичка», споживачі м’яса індички в Україні віддають перевагу саме продукції нашої компанії.

Виробництво продукції на підприємстві «Індичка» організовано згідно зі стандартами Халяль (Halal), що свідчить про користь та високу якість продукції. На кожному етапі виробництва здійснюється контроль відповідності вимогам до халяльної продукції сертифікованим фахівцем.