Новини > День подяки

День подяки

22.11.2018

Щорічно, в четвертий четверг листопада в Америці відзначають - День подяки.

Це одне з тих особливих святкувань, яке заведено проводити саме в сімейному колі. Це свято є дуже особливим для кожного жителя Америки й наразі про нього знають у всьому світі. Не дивлячись на те, що в Україні рідко відзначають іноземні свята, цього разу народ виявився не проти перейняти таку традицію, адже кожному українцю завжди є за що подякувати ближній або рідній людині, та зі словами вдячності звернутися до Бога.

Існує велика кількість легенд та переказів, що пояснюють виникнення цього свята, але крім того є й офіційна версія. Згідно з нею, свято утворилося завдяки групам переселенців, які вирішили віддячити корінному населенню, тобто індіанцям, за те що вони допомогли переселенцям в тяжкі часи. Перший банкет був влаштований аби віддячити за допомогу, але через час День подяки став релігійним святом і був приурочений до завершення сезонних польових робіт. Згодом це свято віднайшло свій первинний характер та стало сімейним: люди почали святкувати День подяки у вузькому колі та дякувати своїм близьким. Саме тому це свято стало теплим та сімейним, а також відомим по всій планеті.

Через деякий час сталося так, що ідею святкування почали переймати інші держави. Україна не стала виключенням. Звісно, ця подія поки що є новою для українців, але кожного року це свято відзначає все більша і більша кількість людей.

У цю знаменну дату компанія ТОВ «Індичка» хотіла б звернутися зі словами вдячності та подяки до кожного українця який вирішив іти шляхом здорової та корисної їжі для себе та своїх близьких. Ми завжди готові задовольнити продовольчі потреб у м’ясі індички кожного громадянина України .

Дякуємо що обираєте нас. Зі святом!