Про компанію

Чи можливо зробити світ щасливим? Виходить, що так!

Відомо, що м'ясо індички сприяє виробленню «гормону радості» серотоніну, завдяки якому підіймається настрій. Проте дійсно унікальних властивостей індичка набуває лише при правильному догляді.

Компанія «Індичка» не просто вирощує, а піклується про своїх індиків.

Наш секрет у винятковому ставленні, у особливому підході, у безперервному догляді, у праці, у піклуванні.

Комплекс з виробництва та переробки м’яса індички ТОВ «Індичка» був створений в 2006 році в селі Кровне Сумської області. Сьогодні це сучасне підприємство повного циклу, що займається вирощуванням, переробкою, пакуванням і логістикою готової продукції з м’яса індички.

Неперевершений смак і висока якість м’яса повністю залежать від здорового середовища, що створено на підприємстві. Це детально відпрацьовані комфортні умови утримання, власне якісне натуральне харчування та працьовиті відповідальні люди. Кожен день ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші споживачі отримували цінний і корисний для здоров’я продукт незмінно високої якості.

Наша природа багата.

Чисте повітря, зелені луги, поля, прозора вода. Все це дає можливість нашій індичці бути кращою у світі!

Наша місія

Для цього забезпечити найкращі умови вирощування та утримання індичок, організувати правильне здорове виробництво та оперативну доставку.

Ми за свіже, корисне та смачне м'ясо індички на кожному столі!

Наші цінності

З компанією «Індичка» легко і просто співпрацювати. Ми оперативно приймаємо рішення, завжди враховуємо інтереси своїх партнерів і розробляємо прості і доступні механізми співпраці.

Індичку сміливо можна називати «птахом щастя», так як її вживання в їжу сприяє виробленню «гормону радості» серотоніну. Завдяки серотоніну знімається нервова напруга, вирівнюється настрій, легше переноситься стрес, проходить депресія. Саме тому співробітники «Індички» завжди в гарному настрої, а це робить співпрацю з компанією не лише продуктивною, але і позитивною.

Світ змінюється і ми разом з ним. Ми аналізуємо переваги наших замовників і споживачів й швидко вносимо всі необхідні зміни в нашу роботу. Ми беремо участь практично у всіх значущих наукових семінарах і конференціях в сфері вирощування індички. Ми підвищуємо кваліфікацію наших співробітників. Ми постійно вдосконалюємо процеси вирощування, виробництва і доставки нашої продукції.

Підприємство знаходиться в екологічно чистому місці Сумської області.Ми дбаємо не тільки про нашу індичку, але і про навколишню природу. Адже в основі здорового м'яса лежить здорове навколишнє середовище.

Саме довіра споживача є нашою найбільшою корпоративної цінністю. За більш ніж 10 років існування підприємства свій вибір на користь натуральних і корисних дієтичних продуктів з м’яса індички зробили тисячі українських сімей.

Турбота про споживача та його довіра до якості продукції є для нас головними мотивуючими факторами для розвитку. Такі поняття, як міцна сім’я, здорове харчування і активний спосіб життя будуть і надалі залишатися головними в філософії нашого бренду.

Наша історія

2006

Створення підприємства

2006-2008

Реконструкція першої черги майданчиків вирощування

2008

Повне введення в експлуатацію першого майданчика вирощування

 

2009-2013

Вихід на оптимальні обсяги виробництва м’яса індички і напівфабрикатів з нього

2013

Сертифікація підприємства по системам управління якістю ISO 9001: 2008 та ISO 22000: 2005

2014

Запущено цех обвалки м’яса, почав роботу цех по виробництву фаршів, лінія вакуумної та газової упаковки продукції

2014-2015

Початок продажу продукції в національних торгових мережах: Сільпо, АТБ, VARUS, Велика кишеня

2016

Проведена істотна модернізація виробництва, збільшені виробничі потужності підприємства, отриманий сертифікат безпеки харчових продуктів FSSC 22000

2006
2006-2008
2008
2009-2013
2013
2014
2014-2015
2016