Новини > Делегація компанії «Індичка» відвідала виставку GULFOOD 2018

Делегація компанії «Індичка» відвідала виставку GULFOOD 2018

20.04.2018

18-22 лютого 2018 року у місті Дубай (ОАЕ) відбулася найбільша у світі виставка харчових продуктів Gulfood, яку відвідала і делегація компанії «Індичка».
Одним із головних принципів роботи компанії «Індичка» є професіоналізм та постійне вдосконалення. Ми вдосконалюємо як процеси вирощування, так і виробництва нашої продукції. У цьому ракурсі особливого значення набуває навчання працівників, а також відслідковування останніх світових тенденцій та інновацій у харчовій сфері. Саме такою площадкою для обміну досвітом є виставка Gulfood.
Крім цього, Gulfood сьогодні – це найвпливовіша міжнародна платформа для налагодження співробітництва, 120 офіційних національних павільйонів, 170 країн світу, понад 95 000 відвідувачів, більш ніж 5000 компаній-виробників харчової продукції, найкращі фахівці щодо виробництва халяльної продукції. Цікаво, що до країн Перської Затоки імпортується до 95% продуктів харчування, таким чином щорічна виставка Gulfood є надзвичано популярною та результативною.

Серед відвідувачів виставки Gulfood власники та представники великих торгових мереж, супер і гіпер маркетів; магазинів; виробники та дистриб'ютори продуктів і напоїв; власники ресторанів та готелів.
Продукція компанії «Індичка» викликала зацікавленість багатьох учасників та гостей виставки. Екологічно чисте місце знаходження підприємства, принципи вирощування та виробництва, ефективна логістика та вигідні умови співпраці – все це приглянулося іноземним партнерам та привернуло увагу до компанії. Результатом відвідування Gulfood стало налагодження нових ділових контактів для майбутнього взаємовигідного співробітництва.